Sale

Kekkilä Kastmisväetis 800 g

3,00 

Kastmisväetist antakse aiataimedele maist augustini, kõige suurema toitaine- ja kastmisvajaduse ajal. Üheaastaste suvelillede väetamist võib jätkata hilissügiseni, sest siis õitsevad need rohkem ja kauem. Kasvuhoonetaimi väetatakse olenevalt nende toitainevajadusest igal kastmiskorral.

Sisaldab sobivas koguses lämmastikku. Suur kaaliumisisaldus soodustab õitsemist ja parandab saagikust. Sisaldab mikroelemente.

Koduaia taimedele igal teisel nädalal:

segada 2 mõõdunõutäit väetist kastekannutäie (10 l) veega. Kannutäiest piisab 2 m2 suurusele alale.

Kasvuhoones kord nädalas:

segada 3,5 mõõdunõutäit väetist kastekannutäie (10 l) veega. Kannutäiest piisab 2 m2 suurusele alale.

Poti- ja rõdutaimedele igal kastmiskorral:

segada 0,5–1,5 mõõdunõutäit väetist 10 l veega olenevalt aastaajast ja taimeliigi toitainevajadusest.

Kastmisväetis lahustub kõige paremini, kui kastekann täita esmalt poolenisti veega ja lisada siis väetis. Segage lahus läbi ja täitke kann ääreni. Kui väetis on kuivanud, lisage selle pehmendamiseks 1 mõõdunõutäis vett 1 kg väetise kohta, laske üle öö seista ja segage läbi.

1 mõõdunõutäis kastmisväetist kaalub u 10 g. Kasutage ainult ettenähtud otstarbel. Ettenähtud kogust ei tohi ületada. Kasutage ainult väetamiseks.

 

Allahinnatud tootel võib olla pakendipraake

Kategooriad: , , [social_share_list]
Kirjeldus

Tootekirjeldus

Liiginimetus: NPK-väetis, NPK 17-4-25 koos mikroelementidega

Koostis: üldlämmastik (N) 16,6%; nitraatlämmastik (NO3-N) 7,5%; karbamiidlämmastik (NH2-N) 9,1%; veeslahustuv fosfor (P) 4,0%; veeslahustuv kaalium (K) 25,3%; boor (B) 0,03%; vask (Cu) 0,014% (EDTA- kelaat); raud (Fe) 0,18% (EDTA- kelaat); mangaan (Mn) 0,1% (EDTA- kelaat); molübdeen (Mo) 0,001%; tsink (Zn) 0,023% (EDTA- kelaat)