Tippsibul

3,50 

Tippsibul 500 g kottides, sibula suurus 21/24

Pakutavad sordid:

Stuttgarter Riesen 

Cupido

Sturon

Setton 

Hercules 

ŠALOTT EHK PESASIBUL GOLDEN GOURMET 7/14CM-    HIND 3,40 EUR / kott

Täpsem sordikirjeldus “Kirjeldus” all

Kategooriad: , , [social_share_list]
Kirjeldus

Tippsibul 500 g

Stuttgarter Riesen     Üks vanimaid ja tuntumaid sorte maailmas. milline on säilitanud ka meie kasvatajate hulgas suurima populaarsuse. Sibulad on kibeda maitsega, tihedad, hea koore kvaliteediga. Kuivsoomus pruunikas-kollane. Kasvatab alla ühe sibula, harva ka kaks. Sibulad on keskmise suurusega või suured ( 50 – 90 gr), viljaliha valge. Tugeva pealsekasvu tõttu sobib sort  hästi ka rohelise sibula kasvatamiseks.Sort on varajane, ta säilib hästi ja on hinnalt soodne.

Cupido                     Keskvarajane Stuttgarter-tüüpi hübriidsort, veidi varasem kui Centurion. Sibulad ovaal-ümarad, väga hea saagikus, ilusa koorega. Kuivsoomus pruunikas-kollane. Sibula sisu on valge ja mahlane ning tihe, viljaliha valge. Kibesibul. Saak valmib ühtlaselt. Sorti saab säilitada pikema aja vältel.

Sturon.        Keskvarajane sort, milline kasvatab alla ühe sibula. Sibul kujult ümar-ovaalsed, kõrge saagikusega, hea koore kvaliteet. Väga tiheda valge viljalihaga. Sort on Stuttgarter Riesenist 2 nädala võrra hilisem. Kuivsoomus pruunikas-kollane, tugev. Kaelaosa on paks. Kibesibul. Sort sobib säilitamiseks.

Setton        Sort on võrreldav Sturoniga. Ta on kõrge saagikusega kuid veidi varajasem kui Sturon. Kaelaosa on veidi paksem kui Sturonil. Sort säilib hästi. 

Hercules       Kõrge saagikusega ja väga ühtlane sort. Sobib pikaajaliseks säilituseks. Ümara kujuga. Hea ennakõidumiskindlusega

Tippsibul Red Karmen D.21/24  -Parim ja populaarseim punasekoorelise sibula sort Hea aroomi ja maheda maitsega, sobib hästi värskelt tarvitamiseks, Keskvarajane, hea säilivus. Ümmargune kuju. Ilusa sügavpunase värvusega

PESASIBUL Red Sun 7/14-500g-Ümar, punane koor, viljaliha valge.  Tugev ja rikkalik maitse, hea säilivus. Saagikas sort