Taimne Kompostmuld 40 L

6,90 

Kekkilä Taimne Kompostmuld on keskkonnasäästlikust toormest valmistatud kvaliteetne, kasutusvalmis, kõigile aiataimedele sobiv üldmuld.

Taimne Kompostmuld on valmistatud ohututest ja täielikult looduslikest, taaskasutatavatest ja taastuvatest toorainetest.

Kompostmuld sisaldab taimset mullaparanduskomposti Taimekompost™, mis pärineb Kekkilä enda kompostimistehastest. Lisatud sammal hoiab niiskust ja vähendab kastmisvajadust ning EBC-sertifikaadiga biosüsi on taimne ja mahepõllumajanduseks heaks kiidetud.

Valmistatud taastuvatest toorainetest

Sobib kõikidele taimedele. Sisaldab Kekkilä enda mullaparanduskomposti

1 laos

Kategooriad: , , [social_share_list]
Kirjeldus

Kasvatuskastis kasvatamine: vali päikseline kasvukoht. Eemalda muru või umbrohud ja kaeva labidaga maa läbi. Puude läheduses on soovitatav maapind katta peenravaibaga. Täida kasvatuskast Kekkilä Taimse Kompostmullaga, kasta põhjalikult ja külva seemned või istuta taimed. Kasta regulaarselt kogu suve jooksul. Hooajaliseks väetamiseks sobib kastmisvette segatav Kekkilä Looduslik Taimeväetis. Soovitame kasvatuskasti mulda vahetada igal aastal. Kasutatud mulda saab kasutada aias maaparandusena.

Puude ja põõsaste istutamine: Kaeva korraliku suurusega auk, mis on umbes kolme juurepalli laiune ja 60–80 cm sügav. Lisa põhja 1–5 kotti Kekkilä Taimset Kompostmulda ning sega see läbi samakoguse aluspinna mullaga. Piisavalt sõmer, nii uut mulda kui ka aluspinnast sisaldav mullasegu, tagab puu istutusauku juurdumise. Jäta auk natuke tühjaks ja sobita taim auku. Kui juurepalli ülaserv jääb maapinnast pisut kõrgemale, siis asetseb taim õigel sügavusel. Lisa või eemalda olenevalt vajadusest mulda.  Võta pott taime ümbert ära ja aseta taim kasvukohale, nii et tüvi kasvab sirgelt ja oksad sirutuvad soovitud suunas. Haruta keerdunud juuri ettevaatlikult lahti ja lisa juurepalli ümber mulda, nii et taim seisab püsti. Tihenda jalgadega talludes mulda juurepalli ümber. Vala auku paar kastekannutäit vett. Lõpeta istutamine, täites augu mullaga ja kujundades sellest lauge kingu. Juurepallile ja puu tüvele võib panna ainult õhukese kihi mulda.