Sarvkannikesed ja võõrasemad- selle nädala tähed

SARVKANNIKESED ja VÕÕRASEMAD - need armsad lilled on ikka olnud tõelisteks kevadekuulutajateks.  Esimesed lilled, keda võib istutada õue ajal, mil võib tulla veel väikest öökülma. 
Meie aiandist on tulemas umbes 30 000 võõrasema!
Nüüd on müügil nii SARVKANNIKESED kui ka meie esimesed VÕÕRASEMAD.  Täit võõrasemade värvivalikut peab veel natuke ootama. 
Võõrasema ja sarvkannikest võib tõesti pidada aiandushooaja kevadekuulutajateks, sest esimeste kevadiste lilledena kannatavad nad vapralt ära ka mõned külmakraadid (kuni -5 kraadi). Isegi, kui hommikul tundub, et öökülm on lillededele liiga teinud, siis tegelikult pole asi üldse nii hull. Päeva peale virguvad nad kenasti päevasooja ja päikese käes. 
Võõrasemad ja sarvkannikesed on hea istutada spetsiaalsesse suvelillemulda, mis sisaldab ka juba väetist. Siis rõõmustavad taimed teid kauem oma ilusate õitega ja pole niipea vajadust lisaväetist anda. Samuti on hea ära näpistada äraõitsenud ja pikaks veninud õied.

"Esimeste õite kampaania" kuni 10.aprillini :
VÕÕRASEMAD 0,75 EUR
(tavahind 0,85 EUR)

SARVKANNIKE 0,75 EUR


Facebooki lehel jagasime Maakodu artiklit sellest, kuidas hoolitseda võõrasemade eest. Sellest saate pikemalt lugeda siit

* MUUDEST KAUPADEST on uudisena müügil LINNUMAJAD ja KENAD LILLELISED TÖÖRIISTAD! Enam ilusamaks ei saa üks aiatööriist minna :)

Vaadake ka pildigaleriid "Võõrasemad" ja "Kauplus"

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: