Poe uudiseid

Kevad pressib sisse uksest ja aknast :) Võluaeda saabusid müügile VERMIKOMPOST  tooted. Mis asi see vermikompost on, milles mängivad väga olulist rolli vihmaussid... Ning veel jõuab mulda pista TOMATISEEMNED.

Võluaeda saabusid müügile VERMIKOMPOST  tooted: toalillemuld, istikumuld, orhidee- ja katusemuld ning kergkruus. MIS ON VERMIKOMPOST, milles mängivad olulist rolli vihmaussid?

Vermikompost (biohuumus) – orgaaniline väetis, orgaanilise põllumajandusliku toodangu jääkide ümertöötlemisel vihmausside, bakterite ning teiste organismide (närilised, seened jm.) poolt tekkiv produkt. Vermikomposti sisuline erinevus teistest orgaanilistest väetistest – vees lahustuva lämmastiku, fosfori, kaaliumi kõrgendatud sisaldus. Samuti on mikroelemendid paremini omastatavas vormis.

Pikemalt  saate VERMIKOMPOSTIST lugeda siit.  


Veel on viimane aeg pista mulda TOMATISEEMNED, kel selline soov. Pakume häid ja huvitavaid sorte: Logistica F1, Fuiji Pink,  Evelle, Visa, Vilja, Erk, Maike, Mato, Valve, TermaSamuti saabusid müügile LILLESIBULAD/JUURIKAD:
daalia, gladiool, imelill, pojeng ja muud.
IMELILL (Mirabilis jalapa)
kohta saate rohkem infot siit.
Muguljate juurtega külmaõrn püsilillede perekond imelilleliste sugukonnast. Moodustavad erinevat värvi õitega värvikirevaid puhmikuid. Neid paljundatakse seemnetega või ületalve hoitud juuremugulatega nagu daaliaid. Vajab kasvamiseks sügavalt haritud, toitaineterikast vett hästi läbilaskvat mulda ja päikeselist kohta. Õied on punased, kollased, valged või nende vahepealsed toonid. Võivad olla ka mitmevärvilised. Õied lõhnavad avanemise ajal õhtust hommikuni. Sügiseste öökülmade saabumisel kaeva muguljuurikad välja ning hoia üle talve jahedas, pimedas, mitte liiga niiskes ruumis, kus oleks välistatud külmumine. Parim istutusaeg on kevadel, kui öökülmade oht on valdavalt möödas.


Meie aiandi toodangust on endiselt pakkuda imeilusaid kevadisi lilli: KOLLAST TULPI "Strong Gold" ja POTINARTSISSI!


Ja pühapäeval algab ta ju ametlikult ....  KEVAD!!!

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: